BB Glow Nedir Faydaları

BB Glow Nedir Faydaları

BB Glow , yoğun, yarı kalıcı bir cilt bakımıdır. Yüz bakımı, pigmentli bir vitamin serumunun cildinize mikro iğnelenmesi ile yapılır. Uygulamanın amacı Her uygulamada cildinizdeki pigment yoğunluğunu arttırıp daha fazla koruma sağlamaktır. Sonuç, aydınlatıcı ve dengeleyici bir cilt tonu ve genel olarak parlak bir ten rengidir. Bu harika tedavi çok güvenlidir ve cildin derinliklerine inmez. BB serumları paraben, koku ve alkol içermez.

BB Glow TedavisiOlası yan etkiler

Nadirdir; ancak meydana gelirlerse küçüktürler. Bazı nadir yan etkiler arasında ağrı, kızarıklık, kesin kanama, geçici hiperpigmentasyon ve enfeksiyonlar bulunur. Tedaviden sonra bazı hastalar kızarıklık ve gerginliğin yanı sıra tahriş yaşayabilir.

BB Glow yüz bakımı kimler için idealdir?

İyi adaylar arasında donuk ve düzensiz cilt dokusu, çiller, hiperpigmentasyon, akne izleri, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, erken yaşlanma ve gevşek cilt ve çok daha fazlası bulunur! Gözenekleri açmak ve küçültmek, cildi nemlendirmek, anında sonuç almak, yara izini azaltmak ve iyileştirmek ve iltihaplanmayı azaltmak istiyorsanız BB Glow yüz bakımı tam size göre.

Kontrendikasyonlar

Kontrendikasyonlar arasındaki kişiler; Gebeler, cilt kanseri, cilt hastalığı, aktif enfeksiyonlar veya açık yaraları olanlar, Accutane, kullanılan herhangi bir ilaca karşı alerjisi olanlar, tedaviyi aldıktan sonraki 2 hafta içinde enjekte edilebilir dolgu maddeleri ve kan sulandırıcı kullanan hastalar yer alır. Tedaviden önce, Retin A, Retinol ve A Vitamini kullanımınızı 3-5 gün süreyle bırakmanız istenecektir çünkü bu ürünler cildinizin daha derin katmanlarını tahriş edebilir.

BB Glow Abdest Geçirir mi ?

Ülkemizde bu tür uygulamalar için Diyanet’in bir açıklaması yoktur. Bu nedenle uygulamanın abdest geçirir mi sorununu “Dünya Sağlık Örgütünün” bilimsel verilerine göre değerlendirmek en mantıklı çözüm. BB Glow uygulama tedavisi mikroiğneleme şeklinde gerçekleşir. Yüzeysel miktoiğneleme yapılan yerlerde mikro seviyede gözle görülmeyecek tarzda kesiler oluşturulup bu noktalara vitamin serumunun yerleşmesiyle yapılır. Bu mikroiğneleme işlemi, cildi bu kesiler sayesinde daha iyi havalandırmasını sağlamaktan ziyade daha efektif olarak cilt dokusunun daha iyi çalışmasını tetiklemektedir. Doğal olarak Mikroiğneleme yapılan cilt bölgesinin su ile temasının arttığını ve daha fazla temas gerçekleştiğini belirtebiliriz.

Sonuç:

Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için 2-4 haftada bir 3-4 seans önerilir. Önerilen seri tamamlandıktan sonra, sonuçlar 4 aya kadar sürebilir ve uygun bakım ile daha da uzun sürebilir. Tedavi tamamlandıktan sonra kesinti çok azdır veya hiç yoktur. Ancak müşteriler sıcak banyolardan, saunalardan ve yorucu egzersizlerden kaçınmalıdır. İlk birkaç gün sert sabun veya ovalama kullanarak ve 24 saat içinde makyaj yaparak güneşe maruz kalmaktan kaçınılmalıdır. Ayrıca günlük olarak SPF giyilmesi gerekmektedir.

Makaleyi Paylaş