Estetiknerede.com Ne Yapar ?

İnsanlar Estetiknerede.com sayesinde, estetik ve estetik uygulamaları, Pilates, Yoga eğitmenlerine ve seanslarıyla ilgili her türlü bilgi ve seçeneğe ulaşır. Botoks’dan mezoterapiye, meme estetiğinden fransız askıya, Pilatesten Yogaya kadar binlerce kliniği, doktoru ve Stüdyoyu kolayca bulup, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifleri alabilir. İşte bu nedenle de Türkiye’de estetik uygulaması yapan her 10 kişiden 4’ü ve işini büyütmek isteyen binlerce klinik ve stüdyo Estetiknerede.com’u tercih ediyor.

Eşsiz Estetiknerede.com algoritması ile Google arama sonuçlarında ilk sıralarda görünmeye hazır olun ve işletmene özel sayfanda verdiğin bilgilerle, estetik uygulamaları arayan, şehirdeki binlerce müşteriyi kliniğinize çekin.

Unutma, insanlar güncel bilgileri sever. İşletme sayfanı her yenilikte güncellemeyi unutma!

İnsanlar Neden Estetiknerede.com’u Kullanmalı?

• Klinik uygulama hazırlık sürecini keyifli hale dönüştürdüğü için
• İşletme işletme gezmek yerine binlerce seçeneği danışanların ayağına getirdiği için
• İşletmelerden ücretsiz fiyat teklifleri alınabildiği için
• Danışanlara Estetiknerede.com’a özel kampanya ve indirimler sunduğu için
• Estetik ve Güzellik modasını yakından takip edebilmek için

İşletmeler Neden Estetiknerede.com İş Ortağı Olmalı?

• Danışanları arayan değil, aranan firma olmak için
• Hedef kitleye uygun en doğru danışanlarla eşleşebilmek için
• Teklifleri danışanlara zahmetsiz ve hızlı bir şekilde iletmek için.
• Estetiknerede.com ayrıcalıklarından yararlanmak için
• Estetiknerede.com çatısı altında yer alarak, danışanların güvenini kazanmak için

Kimiz?

Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital şirketlerinden biriyiz. Bugün 4 kişilik ekibimiz ile estetik ve güzellik sektörüne hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.
Bu nedenle her ay yaklaşık 70.000 kişi Estetiknerede.com’u kullanıyor. Kendi alanında dünyanın en büyük birinci internet sitesiyiz!

Nasıl Başladık?

2019 yılında her şeye sıfırdan başladık. Başından beri de yarattığımız hikayeyi ve danışanların en mutlu anına dokunabilmeyi çok sevdik.
Kurucu ortağımız Dr.Selami Güngördü’nün Danimarka’da uzun yıllar Medikal Estetik alanında çalışmalar sonrasında Türkiye’ye gelip Estetiknerede.com’u yarattı. O gün bu gündür estetik ve güzellik sektörü bizden soruluyor.

Nerede Çalışıyoruz?

Biz büyüdükçe ofisimiz de büyüyor ve yılda bir ofisimizi yeniliyoruz. Ama asla müstakil ofisimizden ayrılmıyoruz. Çünkü keyfimize çok düşkünüz! İnsan bu kadar keyifli bir iş yapar da plazada çalışır mı?

Neleri Seviyoruz?​

4 kişinin de ortak zevki olur mu demeyin. Olur! İstanbul’u, ofisimizi ve birbirimizi çok seviyoruz! Ofisimiz o kadar güzel ki, hava atmak için arkadaşlarımızı ofise getirip sadece çalışanlara özel olan cafemizde ağırlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?​

Aşkla ve Aşk için çalışıyoruz.

Estetiknerede.com Ekibi Kimdir ?​

Estetik ve Güzelliğin kitabını yazıyoruz ama hepimiz Doktor değiliz. Laf aramızda içimizde bazı doktor arkadaşlar “keşke tasarımcı olsaydım” diyenler bile var! Ama hepimizin amacı aynı: Estetik uygulaması yapacak danışanlara en iyi deneyimi yaşatmak.

Sayılarla Estetiknerede.Com

0

Aylık Gösterim

0

Aylık Tekil Tıklama

0

Kurumsal İşletme

0

Günlük Tekil Ziyaretçi