Binlerce Klinik, Güzellik
ve Estetik Merkezi!.

Mezoterapiden Fransız Askıya, Dolgudan Meme Estetiğine yüzlerce kategoride uygulama hepsi Estetiknerede.com’da müşterilerini bekliyor…

İşletmeni Kaydet

Klinik ya da Güzellik merkeziniz için doğru adımları atın. Şehirdeki binlerce müşteriyi kaçırmayın!

Kurumsal Üye Ol

İşletmen için kurumsal kayıt oluştur. Klinik Kaydet ile işletmenin detaylarını gir, işletmen ile alakalı uygulama/işlemleri işaretle, en havalı fotoğraflarını yükle, son olarak konum, iletişim bilgilerini gir ve gönder. 

Unutmayın kayıt tamamen * Ücretsizdir

Doğrulama

Gönderdiğiniz bilgileri doğrulamak amacıyla ekibimiz tarafından iletişim ve konum teyidi yapılabilir. Doğrulanan işletmeniz 2-6 saat içerisinde “Doğrulanmış İşletme” olarak yayına alınır. 

Müşteri potansiyelini arttırın!

Estetiknerede.com algoritması ile Google arama sonuçlarında ilk sıralarda görünmeye hazır olun ve işletmene özel sayfanda verdiğin bilgilerle, estetik uygulamaları arayan, şehirdeki binlerce müşteriyi kliniğinize çekin.

Unutma, insanlar güncel bilgileri sever. İşletme sayfanı her yenilikte güncellemeyi unutma!

Daha fazla yardım için Destek bölümünü ziyaret etmeyi unutma. 

İşletmeniz için önemli olan tüm insanlara ulaşmaya hazır mısınız?

Estetiknerede.com Ana Sponsoru Mesoskinline Türkiye® iştirakidir.

Mesoskinline ® MESOTECH ®işbirliği ile üretilen ürünler  , araştırma, geliştirme, inovasyon, üretim ve steril tıbbi cihazlar, güzellik ve sağlık kurumları için estetik ve cilt bakım çözümleri dağıtım tecrübesi 25 yılı aşkın bir İtalyan ilaç laboratuvardır. 3 ülkede laboratuvarı bulunan Danimarka menşei Mesoskinline® Danimarka’da Kozmetik dalında yılın “Inovasyon Akademisi” ödülünü almıştır.

Estetiknerede.com

Rev. 09.12.2020