Liste 101

Platformumuzu tam potansiyeliyle nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Özellikler

Listeleme Özellikleri

Yönetim

Klinik Yönetimi

SSL

Güvende Kalın

İşletme

Estetiknerede.com İşletmelerin ve Kullanıcı Müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Verilen işletme bilgilerinin , son kullanıcıya güven içinde ulaşmasını sağlamak için çabalar.

İşletme onaylanma süreci 2-4 saat içinde gerçekleşir. İşletmenizin doğruluğunu ve Portföy uygulamalarınızın teyidi açısından bu süre bazen 6-8 saate kadar çıkabilmektedir.

Kurumsal olarak kaydettiğiniz işletmenizin tüm sorumluluğu size aittir.

İşletme kayıt esnasında verdiğiniz tüm işletme bilgilerinin, fotoğrafların ve içeriğinin doğruluğunu kabul etmiş olursunuz.

Yanlış bilgi vermek sonucunda doğacak tüm sorumluluk işletme sahibine aittir.

İşletmelerin Güvenliği açısından, Hak talebi esnasında sizden doğruluğunu ispat edecek ek evraklar *istenebilir.

Daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen Bize Buradan Ulaşın

Estetiknerede.com; Klinikleri belli kurallar çerçevesinde kaydetmektedir. Bu kurallar neticesinde en önemli görevlerimizden bir tanesi, işletmelerin, müşterilerine güvenli bilgi akışını sağlamak ve kullanıcı dostu bir yapı sunmaktır. Bu çerçevede tüm işletmelerin zorunlu olarak uyması gereken koşullar aşağıda listelenmiştir. Bu şartlar, çevrimiçi mağazamızı, web sitemizi, araçlarımızı ve estetiknerede.com aracılığıyla sağlayabileceğimiz diğer fırsatları kullanımınızı kontrol eder.

1- İşletmenin tam adı; Ör. “Abc Estetik Kliniği,” , “Xyx Güzellik Merkezi” şeklinde doğru bir biçimde yazılması zorunludur.

2- İşletme sahipleri kendilerine ayrılan sayfada girdikleri bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde girildiğini ve bu bilgilerin doğruluğunu beyan eder.

3- İşletmeler, bünyelerinde uygulamadıkları işlemleri yazmamayı, bu doğrulukla müşterilere gerçek bilgileri vermeyi taahhüt eder.

4- Estetiknerede.com İşletmeler ve Müşterileri arasındaki görüşmelerin gizliliğine önem verir. İşletmeler, Müşterileri ile iletişimde kullandıkları 3. taraf uygulamalarının ( Messenger, E-Posta ) içeriğindeki bilgilerin gizliliğini ve sorumluluğunu taahhüt eder. 3. Taraf uygulama yazışmaları gizliliği için lütfen Gizlilik Politikamızı okuyunuz.

5- Estetiknerede.com İşletmelerin Onayını ve sayfasını kaldırma hakkını saklı tutar. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullar sayfamızı okuyun.

6- Müşteri, İşletme kayıt esnasında yüklenen İşletme Fotoğrafı ve İşletme sayfası kapak fotoğrafının “Görsel Metin içermeyen * ” olmasına dikkat eder.

Estetiknerede.com İşletme sayfa fotoğrafları, müşteriler ve işletmeler açısından görsel doğruluk değerini en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, bir footoğrafın farklı özelliklerinin fotoğrafın performansını nasıl etkilediğini anlamak için araştırmalar yapıyor ve topluluğumuzdan aldığımız görüşleri analiz ediyoruz. Bu nedenle, mevcut sosyal yaşam platformlarında üzerinde %20’den az yazı bulunan görsellerin daha anlaşılır oduğunun ve yüksek performans gösterdiği tespit edilmiştir. Bunu göz önünde bulundurarak, İşletme fotoğraflarınızın gerçek olmasına, üzerinde sonradan yazı vb içerikler yazmamanızı, görsel metin kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Görsel metni nedir?
Görsel metni, İşletme sayfa görselinizde veya İşletme kapak fotoğrafınızda bulunan her türden yazılı fotoğraflardır.

Doğrulama onayı, işletme sahibinin Estetiknerede.com’daki işletme girişinin sahipliğini üstlendiği anlamına gelir. Onaylı işletme sahipleri, işletme bilgilerini düzenleyebilir, güncelleyebilir, İşlem Fiyat Tekliflerini alıp cevap yazabilir, yorumlara ve müşterilerinin gönderdiği e-postalara yanıt verebilir ve resimler ekleyebilir.

Hak talebi; işletmelerin estetiknerede.com üzerinden onaylandığının ve kurumsal olarak çalıştığının, müşterilerine gösterme biçimidir. İşletme sahibi, işletmesinin kaydını yapabilir, ardından işletmesi için Hak Talebinde bulunabilir. Hak talebi onaylanmış işletme isimlerinin yanında onay rozeti bulunur. Onay Rozeti işletmelerin Güvenirliliğini arttıran önemli etkenlerden bir tanesidir.

Kamuya açık olan (Google Maps, Google Search, Yandex, Bing vs.) kaynakların veri tabanlarından çekilen işletmelerin “Hak Talebi” uygulaması açık olmaktadır. Keşfete düşen işletmenizin Hak Talebini almak için, ilgili işletme sayfasından “Hak Talebi” sekmesinden başvurmanız gerekmektedir. İşletmeniz için başvurduğunuz *Hak Talebi ortalama 2-4 saat içinde değerlendirilir. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen Bize Ulaşın

Hak Talebi Kuralları

– Hak Talebi yalnızca ilgili işletmenin sahibine verilir.

– İlgili işletme hak talebinde bulunacağı işletmenin tüm sorumluluğunu alır.

– Hak Talebinden sonra, işletmenin 3 üncü taraf ile “Messenger ve E-posta ” niteliğindeki müşteri görüşmeleri ve bu görüşmeler neticesinde doğacak sorumlulukları işletmeye aittir.

– İşletmelerin Güvenliği açısından, Hak Talebi yapan işletme sahibi, işletmenin sahipliğinin doğruluğunu* ispat etmek zorundadır.

Doğrulanmış İşletme
Doğrulanmamış İşletme

Keşfet sayfasındaki arama sonuçları algoritması, önce önceliğe, ardından diğer sıralama maddelerine göre sıralanmaktadır. Özellikli Klinik olarak tanıtılan klinikler en yüksek önceliğe sahiptir, ardından Öne çıkan klinikler ve son olarak herhangi bir öncelik ayarı olmayan klinikler gösterilir.

Tanıtılan ve Öne Çıkan klinikler, arama sonuçlarının en üstünde görünür fakat bu her zaman *etkin arama sorgusu kriterleri / filtreleri ile alakalıdır. Öncelik düzeyine bağlı olarak, girişlerde Altın Rozet (tanıtılan listeler) veya Mavi Rozet (öne çıkan listeler) bulunur.

 Etkin Arama Sorgusu : Kullanıcının, ana sayfa arama çubuğunda, ana sayfa arama panelinde ve keşfet sayfasındaki arama formunda yaptığı sorguların, bulunduğu şehir ve arama yaptığı diğer kriterlere göre belirlendiği bir sorgu kriteridir.

Kaydettiğiniz klinik ya da güzellik merkezinizin ( İşletmenizin ) ziyaretçi istetistiklerine Kontrol Panelinden görebilir, detaylı istatistik verilerine;

Kontrol Paneli -> Listem -> Klinik panonuzun altında ” Veriler ” sekmesinden izleyebilirsiniz.

Estetiknerede.com İşletmelerin ve Kullanıcı Müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Verilen işletme bilgilerinin , son kullanıcıya güven içinde ulaşmasını sağlamak için çabalar. Bu doğrultuda veritabanında bulunan tüm işletmelerin (Klinik, Güzellk merkezi, Hastane) kaydı İşletme sahipleri tarafından manuel ve otomatik olarak Kamuya açık ; Google Arama Motoru, Google Maps, Yandex ve Bing API’leri kullanılarak tamamlanmaktadır.

Kamuya açık olan Açık kaynaklı API (Google Maps, Google Search, Yandex, Bing vs.) kaynakların veri tabanlarından çekilen işletmelerin “Hak Talebi” uygulaması da açık olmaktadır. Keşfete düşen işletmenizin Hak Talebini almak için, ilgili işletme sayfasından “Hak Talebi” sekmesinden başvurmanız gerekmektedir. İşletmeniz için başvurduğunuz “Hak Talebi” ortalama 2-4 saat içinde değerlendirilir. Gerekli görüldüğünde Resmi Belge istenebilir.

Kendinize ait işletmenizin Estetiknerede.com veritabanından kalıcı silinmesini istiyorsanız, güvenlik açısından ek belgeler istenebilir.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen Bize Ulaşın

*İlgili kayıt tarihinde, Kamuya açık; Google Arama Motoru, Google Maps, Yandex ve Bing API’leri kullanılarak otomatik olarak kaydedilen işletme bilgilerinin doğruluğundan estetiknerede.com sorumlu tutulamaz.

Danışan

Müşteri üyeliğinizle açtığınız hesabı kurumsal üyeliğe çevirmek için

Kontrol Paneli -> Hesap Detayları -> Hesap Türü -> Mevcut hesabımı değiştir

yoluyla değiştirebilirsiniz.

….

Daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen Bize Buradan Ulaşın

Sürekli Güvende Kalın

1

Orijinal Sosyal Profilinizi Kullanın

2

Sahte E-posta Adresleri Kullanmayın

3

SSL ile Güvende Kalın